Najlepsi uczniowie


powrót

Koniec roku szkolnego 2007/2008

 

Wykaz uczniów klas IV-VI, którzy otrzymali najwyższe średnie ocen

Klasa VIa - śr. kl. ?

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Fijałkowska Beata

2. Filipiak Weronika

3. Madejska Agnieszka

4. Mazurkiewicz Klaudia

5. Baran Katarzyna

6. Wójcik Justyna

5,5

5,5

5,4

5,3

4,9

4,9

 

Klasa VIb - śr. kl. 3,8

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Kozieł Patrycja

2. Figura Milena

3. Dębiec Dominika

5,5

5,0

5,0

Klasa V - śr. kl. 3,9

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Moszczyńska Klaudia

2. Fijoł Magdalena

3. Jasik Aleksandra

4. Stępień Joanna

5. Kamińska Kinga

6. Mazur Aleksandra

7. Maciejewska Magda

5,4

5,3

5,3

5,0

5,0

4,9

4,8

 

Klasa IVa - śr. kl. 4,1

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Mazur Konrad Maksymilian

2. Orzoł Joanna

3. Fijałkowski Marcin

4. Stawska Nina Sandra

5. Filipiak Dominika

6. Kula Dominik

5,0

5,0

4,9

4,9

4,8

4,8

 

Klasa IVb - śr. kl. 3,9

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Chołuj Katarzyna

2. Dyl Agata

3. Gajowisk Magdalena

5,0

4,8

4,8

 

Wyróżniający się uczniowie klas I - III

Klasa IIIa

1. Bartnik Dominika

2. Derlatka Bartłomiej

3. Jaskólska Dominika

4. Łepecka Karina

5. Mazur Aleksandra

6. Nędziak Klaudia

7. Stępień Weronika

Klasa IIIb

1. Binięda Maksymilian

2. Knieć Karolina

3. Kowalczyk Kamila

4. Mazur Martyna

5. Mikulska Klaudia

6. Szymanek Małgorzata

 

Klasa IIb

1. Kusio Monika

2. Moszczyński Jakub

3. Rybicka Agata

 

Klasa Ia

1. Gajowiak Damian

2. Grochowiecka Justyna

3. Łepecka Agata

4. Węglarz Łukasz

5. Wójtowicz Angelika

Klasa Ib

1. Bartkiewicz Sebastian

2. Dyl Weronika

3. Kostecka Magdalena

4. Olender Milena

5. Piwowarek Paweł

6. Rogala Konrad

Klasa 0a

1. Binięda Julia

2. Czerwiec Anna

3. Dydo Natalia

4. Orzoł Joanna

5. Wiatr Patrycja

6. Zając Aleksandra

Klasa 0b

1. Knieć Aleksandra

2. Knieć Magdalena

3. Kościołek Gabriela

4. Pasek Aleksandra

5. Sijka Bernadeta

I semestr 2007/2008

 

Wykaz uczniów klas IV-VI, którzy otrzymali najwyższe średnie ocen

Klasa VIa - śr. kl. 3,91

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Filipiak Weronika

2. Madejska Agnieszka

3. Fijałkowska Beata

4. Mazurkiewicz Klaudia

5. Wójcik Justyna

6. Baran Katarzyna

7. Czerwiec Weronika

5,2

5,2

5,1

5,1

4,8

4,8

4,1

 

Klasa VIb - śr. kl. 3,7

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Kozieł Patrycja

2. Figura Milena

3. DębiecDominika

4. Sępka Agnieszka

5. Jaskólska Marlena

6. Banach Sylwia

5,2

5,0

4,6

4,4

4,4

4,0

Klasa V - śr. kl. 3,83

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Fijoł Magdalena

2. Jasik Aleksandra

3. Moszczyńska Klaudia

4. Stępień Joanna

5. Kamińska Kinga

6. Kęska Angelika

7. Maciejewska Magda

8. Mazur Aleksandra

9. Szymańska Kinga

10. Woźniak Patryk

11. Zając Mateusz

4,9

4,9

4,9

4,9

4,8

4,5

4,5

4,5

4,5

4,1

4,1

 

Klasa IVa - śr. kl. 3,73

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Mazur Konrad Maksymilian

2. Orzoł Joanna

3. Kula Dominik

4. Fijałkowski Marcin

5. Stawska Nina Sandra

6. Filipiak Dominika

7. Madejski Sebastian

4,9

4,9

4,8

4,6

4,6

4,6

4,4

 

Klasa IVb - śr. kl. 3,83

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

1. Chołuj Katarzyna

2. Gajowiak Magdalena

3. Dyl Agata

4. Orlowska Wioletta

5. Badeński Piotr

6. Marek Dominika

7. Wójczak Amelia

5,0

4,7

4,6

4,3

4,2

4,2

4,2

 

Wyróżniający się uczniowie klas I - III

Klasa IIIa

1. Bartnik Dominika

2. Derlatka Bartek

3. Jaskólska Dominika

4. Łepecka Karina

5. Mazur Aleksandra

6. Nędziak Klaudia

7. Stępień Weronika

Klasa IIIb

1. Binięda Maksymilian

2. Knieć Karolina

3. Kowalczyk Kamila

4. Mazur Martyna

5. Mikulska Klaudia

6. Szymanek Małgorzata

 

Klasa IIb

1. Moszczyński Jakub

2. Kusio Monika

 

Klasa Ia

1. Gajowiak Damian

2. Wójtowicz Angelika

3. Grochowiecka Justyna

4. Węglarz Łukasz

5. Łepecka Agata

Klasa Ib

1. Bartkiewicz Sebastian

2. Dyl Weronika

3. Rogala Konrad

4. Kostecka Magdalena

Klasa 0a

1. Binięda Julia

2. Czerwiec Anna

3. Dydo Natalia

4. Kamińska Kinga

5. Orzoł Joanna

6. Wiatr Patrycja

7. Zając Aleksandra

Klasa 0b

1. Pasek Aleksandra

2. Knieć Aleksandra

3. Knieć Magdalena


powrót