powrót:     Witamy!     Wydarzenia

Jasełka 2012  (20.12.2012)

      Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, swoista skarbnica radości, oczekiwany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. Magiczny urok kryje się dla nas w słowie „Wigilia”. Wzrusza ono nas i rozrzewnia. W życiu każdego człowieka muszą być takie uroczyste chwile, dzięki którym stajemy się bardziej serdeczni i wrażliwsi.

      Tradycją naszej szkoły jest przygotowanie i wystawienie Jasełek Bożonarodzeniowych. W czwartek 20 grudnia 2012 roku w pięknie udekorowanej na  uroczystość sali gimnastycznej mogliśmy podziwiać piękne jasełka w wykonaniu starszych uczniów naszej szkoły. Wszyscy podziwialiśmy naszych młodych aktorów, wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Dowiedzieliśmy się też, jak obchodzi się Święta Bożego Narodzenia na innych kontynentach.

      Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła uczniom, nauczycielom, obsłudze szkoły oraz obecnym rodzicom życzenia świąteczno-noworoczne:

"Na zakończenie chciałabym złożyć wszystkim obecnym życzenia. Niech tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą najpiękniejszymi z dotychczas przeżytych, niech wniosą w Państwa życie spokój, radość, optymizm i ciepło, niech blask choinkowych lampek, kolędy i spędzony z najbliższymi wieczór wigilijny dadzą siłę i pogodę ducha na cały 2013 rok".

      Po przedstawieniu były serdeczne życzenia i łamanie się opłatkiem.

                                                                                                                                                                   Tekst: Mariola Chołuj, Bożena Kula (P)

                                                                                                                                                                Zdjęcia: Antoni Pawlukowski

powrót:     Witamy!     Wydarzenia