powrót:     Witamy!     Wydarzenia

Dzień Matki według uczniów klas I-II (24.05.2013)

      Uczniowie klasy pierwszej i drugiej ze swoimi wychowawczyniami Justyną Kochanek i Mariolą Chołuj w uroczysty i wyjątkowy sposób uczcili Dzień Mamy.

     Dzieci w pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej sali zrobiły na Mamach wielkie wrażenie. Wszystko udało się znakomicie!!!

Występ małych artystów, zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u Mam łzy wzruszenia. Zrobione z miłością i ujmującą prostotą koszyczki „serduszka”, wypełnione słodkościami były wyrazem głębokiej miłości i podziękowaniem za to, że są, że kochają, i że są najlepsze na całym świecie. Bajeczka „Księżniczka na ziarnku grochu” była dodatkową niespodzianką przygotowaną dla Mam. Zaproszenie do krainy bajki, gdzie marzenia się spełniają zakończyło oficjalną część uroczystości. Te chwile spędzone razem z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno Mam – szczęśliwych, promiennych, odświętnych i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie włożone w przygotowanie uroczystości zostało tak miło i szczerze przyjęte.

                                                                                                                                                                         Tekst i zdjęcia: Justyna Kochanek

powrót:     Witamy!     Wydarzenia